Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 214 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zawód wróżka

PATRZĘ CI  W  OCZY CZYTAM TWOJE MYŚLI
I  WIEM ŻE CHCESZ WIEDZIEĆ  TO CZY ON CIĘ KOCHA ,
CZY BĘDZIECIE  NA ZAWSZE RAZEM , CZY CIĘ NIE ZDRADZAMinisterstwo pracy: wróżka to też zawód
Zawód  wróżka

Nic trudnego zadzwon do mnie jestem tu dla Ciebie
będę twoim doradcą życiowym

Szkoła czarownic


Nie wykluczymy wróżki z listy zawodów. Jest zawód naukowca, jest i wróżki - powiedziała rzeczniczka ministerstwa pracy Bożena Diaby, odnosząc się do listu naukowców, w którym protestują przeciwko umieszczeniu na liście takich profesji jak astrolog, wróżbita, czy bioenergoterapeuta.List otwarty jest reakcją na opublikowanie przez Urząd Pracy (instytucję podległą Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej) dokumentu "Klasyfikacja zawodów i specjalności", w którym obok takich profesji jak architekt, adwokat, matematyk, czy urzędnik pojawiają się astrolog, wróżbita, bioenergoterapeuta, refleksolog czy radiesteta.

- To jest spis, nie ma mocy prawnej, ma charakter porządkujący. Jest to rozporządzenie z 2004 r. i zawód wróżki zawsze się na tej liście znajdował - powiedziała Diaby. Jak wyjaśniła, o wpisanie danego zawodu na listę mogą wnioskować m.in. stowarzyszenia zawodowe, urzędy, a nawet osoby prywatne. - Zgłoszenie weryfikuje Departament Rynku Pracy i na ogół rozpatruje je pozytywnie. Oczywiście są zawody, których nie można wpisać na listę, nielegalne, takie jak mafioso czy stręczyciel. Ale nie ma powodu, by spychać wróżki do podziemia - podkreśliła.
Diaby dodała, że jeśli ktoś ma zarejestrowaną działalność gospodarczą jako wróżbita, czy astrolog i odprowadza z tego tytułu składki do ZUS, ma prawo do zasiłków i świadczeń. - Na tej liście jest ponad 60 tysięcy zawodów. Jest aktualizowana co dwa lata, bo niektóre profesje wymierają, pojawiają się też nowe. Ale nie sądzę, żebyśmy wykluczyli z niej wróżki - zaznaczyła Diaby.

Uznała, że w obecnej sytuacji kraju "Klasyfikacja zawodów i specjalności" nie jest największym problemem. - Czy warto z takiego powodu pisać listy i traktować to tak poważnie? Naukowcy też nie zawsze zajmują się poważnymi rzeczami, proszę spojrzeć choćby na Antynoble - dodała Diaby. List do minister pracy i polityki społecznej Jolanty Fedak powstał z inicjatywy naukowców związanych z warszawskim Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk i został opublikowany w internecie. Podpisało się pod nim ponad tysiąc osób.

Sygnatariusze listu uważają "za skandaliczne umieszczenie na tej liście szeregu profesji niemających nic wspólnego z cywilizacją XXI wieku, a już na pewno z oficjalnie głoszoną przez rząd RP ideą tworzenia społeczeństwa opartego na wiedzy". Chodzi im o takie zawody jak astrolog, wróżbita i bioenergoterapeuta.
(mg)


Wróżka przypomina nam czarodziejkę z bajki . Już od najmłodszych lat opowiadano bajki i legendy  nam o wróżkach czarodziejkach które spełniały nasze marzenia , własnie taką powinna być wróżka lecz wróżki są dobre i złe . Te złe nazywano złymi wróżkami czarownicami , wiedzmami które czyniły zło .
Od zarania dziejów świata na świecie rządziło dobro i zło i tak się dzieje do dziś podobnie jak legendy i mity o wróżkach przetwały do dnia dzisiejszego .
ONA CIE KOCHA, ALE TY JESTES NIESMIALY ,
ZA MALO OKAZUJESZ JEJ UCZUĆ MUSISZ ZMIENIĆ TO W SOBIE OKAZ JEJ SERCE I WIECEJ UCZUCIA
  

Wróżba dla Ciebie

 


 


Uciekam bo ktos rzucił na mnie klątwę  

 

 oceń
0
0

Licznik odwiedzin:  243 533  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Czarownica z łysej góry To Jest blog dla wszystkich Na blogu znajdziesz wszystko to co związane jest z czarami mają wróżbami zaklęciami zapraszam serdecznie i Pozdrawiam wirtualne czarownice.