Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 214 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Pismo automatyczne


PISMO AUTOMATYCZNE

_____________


ZAJMUJĘ SIĘ  MEDIUM , PISMEM AUTOMATYCZNYM


Kilka slów na czym polega pismo automatyczne   :


Pismo  automatyczne


 


Polega na zasadzie porozumiewania się ze światem zmarłych .

Rozmowy z duchami polegają na technice  pisma automatycznego. Polega to na tym że ręka medium jest prowadzona przez ducha z zaświatów. Przekaz ten może być wiarygodny lub nie, ponieważ duchy często kłamią .Kiedy pierwszy raz kontaktowałam się z duchami, nie umiałam odczytać tego co mi przekazują duchy , pismo często różniło się od mego pisma,z czasem doszłam do wprawy Rozmawiałam z wieloma istotami , duchy  czasem  operowały takim językiem którego używano, kilka wieków wcześniej , fascynowało to mnie bardzo . Najbardziej lubiłam rozmawiać z poetami , którzy przesyłali mi swoje wiersze które pisałam , były to wiersze w zupełnie innym stylu . Były to ciepłe pogodne wiersze o tęsknocie i miłości,zawierały  wiele romantyki .

Czasem przychodziła jakaś dziewczyna , lub panna która wiele godzin  opowiadała mi o swoim kochanym niekiedy , w pismach pojawiały się dziwnie nakreślone rysunki , lub figury geometryczne. Dawniej nie było komputerów i takiej techniki jak dziś , bardzo żałuję że nie zachowały się te listy i rysunki .Często zadawałam wiele pytań duchom a one mi odpowiadały na moje pytania . Były także klientki które uczestniczyły w medium, przeważnie były to rodziny które nagle  utraciły krewnych .

Wiele lat przebywałam za granicami Polski w Grecji , tam nauczyłam się medium wyroczni ,   polega ona na wpatrywaniu się w zwierciadło, tam też  bardziej nauczyłam się techniki zmawiania i odczyniania od klątw i uroków , Grecy , Turcy , Arabowie Muzełmani stosują wiele różńych czarów i uroków, nekromancję . Grecy  sami  boją się uroków na które są bardzo podatni .

Przez wiele lat nie wracałam do pisma  automatycznego .Dziś po kilkunastu latach , znów powróciłam do pisma, dzięki któremu i pomocy duchów, odkryłam wiele ciekawych rzeczy. Duchy odpowiadają  mi na wiele nurtujących pytań .zadanych mi podczas seansów . Moje medium i seanse  wykonuję również na odległość. Odszukuję zaginione osoby i przyczyny nagłych nie wyjaśnionych zgonów .

Pismo automatyczne - zjawisko paranormalne, forma channelingu , czyli przekazu pozazmysłowego pochodzącego z zaswiatów , w której medium  po wejściu w trans  przekazuje przesłanieistoy duchowej  lubpozaziemskiej  na piśie Choć pisane ręką medium, słowa pojawiają się na papierze prawdopodobnie bez udziału jego swiadomości  i często po wyjściu z transu są dla niego zaskoczeniem.Pisanie automatyczne wykorzystuja ezoterycy, spirytysci, osoby powiązane z ruchem New Age.Nie znajduje ono poparcia naukowego i jest przez nastawionych racjonalistyczne  sceptyków uważane za pseudonaukę .

 

Działanie sił ponadnaturalnych


W XIX w., kiedy rozpoczynano dopiero badania nad mechanizmem ruchów mimowolnych , objaw pisania automatycznego podczas seansu spirytystycznego uważany bywał za dowód obecności ducha, który jakoby prowadził rękę medium. Ale nie należy na tej podstawie sądzić, że zwolennikami hipotezy spirytystycznej stawali się tylko głupcy i prostacy. Wśród spirytystycznych mediów zdarzały się osoby o autentycznych zdolnościach paranormalnych. W pisanych przez nie automatycznie podczas seansu "komunikatach" odkrywano zatem czasami wiadomości, jakie w żadnym razie nie mogły być znane osobie piszącej. Doprawdy - trudno było w takim wypadku oprzeć się wrażeniu, że wiadomość pochodzi od jakiejś istoty z zaświatów.

Postrzeganie pozazmysłowe

Postrzeganie pozazmysłowe (częsty akronim to ESP od ang.  Extra-sensory perception) oznacza umiejętność zdobywania informacji inaczej niż za pomocą znanych zmysłów, tzn. na przykład wzroku , sluchu , węchu smaku , dotyku lubpropriocepcji  (zmysłu orientacji przestrzennej własnego ciała). Termin ten implikuje źródła informacji nieznane nauce .

Typy postrzegania pozazmysłowego

postrzeganie zdarzeń w innym miejscu i czasie   jasnowidzenie, prekognicja , retrokognicja .   

postrzeganie rzeczy niewidocznych dla innych (widzenie aury zdolność do komunikacji (bez środków technicznych) z ludźmi będącymi daleko telepatia , nieżyjącymi (jako medium ) lub przebywającymi w innych wymiarach (projekcja astralna  .

zdolność przenoszenia przedmiotów, ludzi, zwierząt w przestrzeni telekineza , teleportacja .

  • słownikoceń
0
1

Licznik odwiedzin:  243 524  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Czarownica z łysej góry To Jest blog dla wszystkich Na blogu znajdziesz wszystko to co związane jest z czarami mają wróżbami zaklęciami zapraszam serdecznie i Pozdrawiam wirtualne czarownice.