Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 213 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

ZAKLECIA MILOSNE

Witam na  stronie
Zaklęcia miłosne dla Pań ...

. .

Zapraszam do wysluchania  muzyki MP3 klikając na moje zdjęcie
Ach, jak mi smutno!

Ach, jak mi smutno! Mój anioł mnie rzucił,
W daleki odbiegł świat,
I próżno wzywam, ażeby mi zwrócił
Zabrany marzeń kwiat.
Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza,
Posępny grobu cień;
Serce się jeszcze zrywa i rozpacza,
Szukając jasnych tchnień.
Ale na próżno uciszyć się lęka
I próżno przeszłość oskarża rozrzutną...
Cięży już nad nim niewidzialna ręka -
Ach, jak mi smutno!

22 grudzień 1868
Jeżeli i tobie jest smutno ,
podziel się swoim smutkiem ze mną


Sprawdz czy Cię kocha ...?Kiedy kochamy nie zawsze  jesteśy pewni uczucia drugiej połowki . Ta wróżba odpowie wam na wasze pytanie , kliknij tylko na jedno serce, traktujcie ją z przymrużeniem oka ,puste serce oznacza tajemnicę , to tylko wróżba a życie dalej  płynie  .
Miłej zabawy i miłej wróżby życzę i Pozdrawiam ciekawskich .


To człowiek człowiekowi najbardziej
potrzebny jest do szczęścia.

Śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
zostają po nich buty i telefon głuchy...Tak to prawda jest nam przykro i smutno kiedy ktoś nas porzuca , lub rozstajemy się z kimś . Często bywa tak że ktoś wchodzi do naszego życia w butach i bez pukania . Wielokrotnie rozstajemy się  z naszymi towarzyszami życia , szukamy partnera , a tu nagle ktoś nas uprzedził i już jest zajęty. Co mamy począć kiedy odebrano nam naszą ukochaną osobę ?

Jest tylko jedna rada czekać cierpliwie kiedy wróci do nas , lub skorzystać z usług wróżki szeptuchy , by nam pomogła w naszej trudniej zawiłej sprawie . Wróżbami kartami , medium i rytuałami miłosnymi oraz  innymi zajmuję się profesjonalnie od wielu lat , niemal że od dziecka .  U mnie znajdziesz fachową pomoc i dyskrecję zapewnioną .

Dobrze że tu jesteś  możesz do mnie zadzwonić  i poradzić się  interesujący Cię temat zapraszam Serdecznie____________________________________________
tel. 600114369
_________________________________ 

 ...Do rzucania uroków miłosnych wykorzystywane bywają rytuały pochodzące sprzed kilkunastu wieków i odwołujące się do zasady czterech żywiołów: gdzie woda jest siłą oczyszczającą, życiodajną; świece symbolizują oczyszczający ogień; oleje roślinne i zmielone ziarna zbóż symbolizują wysłanników Ziemi; a zapach roślin i ziół symbolizuje powietrze. Również z miłością związane jest powodzenie związku, a co za tym idzie - wróżby. Od najdawniejszych czasów ludzie pragnęli poznać swoją przyszłość, odgadnąć, jaki los ich czeka i czy mogą liczyć na jego przychylność w dalszym życiu. Bardzo popularnym sposobem przepowiadania przyszłości są wróżby karciane, a wśród nich chyba najbardziej rozpowszechniony jest Tarot, w którym z ułożenia kart można przepowiedzieć losy osoby, której Tarot jest stawiany. Do stawiania Tarota potrzeba jednak sporych umiejętności. Konieczne jest, by tarocista zaznajomiony był z ezoterycznymi możliwościami Wielkich Arkanów. Dlatego trzeba poszukać naprawdę bardzo doświadczonej i rzetelnej osoby, aby nie napytać sobie biedy. Są bowiem liczne dowody na to, że po nieprawidłowo postawionym Tarocie los osób, którym go stawiano, znacznie się pogorszył. W przeciwieństwie do praw fizyki, chemii itp. magia działa tylko wtedy, gdy wierzymy w jej realną moc. Nie musimy wierzyć w istnienie prądu, by żarówka się zaświeciła; nie musimy wierzyć, że penicylina naprawdę niszczy bakterie, by nas wyleczyła. To, co dotyczy materii, działa niezależnie od umysłu człowieka, ale to, co dotyczy energii ducha, musi zostać wprawione w ruch energią ducha, a właśnie magia jest jedną z metod kierunkowania energii ducha. Przynależy ona do wyższych wymiarów wszechświata. Jest równie realna jak wszystko co nas otacza, ponieważ magia jest wszędzie i stanowi budulec rzeczywistości, choć często mówi się o przypadku i zbiegu okoliczności, nie zastanawiając się nad tym, że może być to działanie magii. Większość uroków, wbrew pozorom jest trudna do wykonania, gdyż wymaga specjalnych przygotowań i czasu. Dlatego też czasem bywają uroki, które nie działają od razu, gdyż podczas ich rzucania odwołano się do siły, której wpływ związany jest z określonym czasem, bądź zjawiskiem. Magii nie można wziąć do ręki, obejrzeć ani zmierzyć, gdyż kieruje się ona odrębnymi prawami, do których nie można stosować schematów myślenia wyniesionych z materialnego świata. Przede wszystkim należy być cierpliwym i pozbawionym negatywnych emocji, gdyż to właśnie one mogą zakłócić działanie uroku. Jeżeli osobie dla której wykonano urok nie towarzyszą negatywne emocje, a także jest ona przekonana o sile działania uroku i nie robi tego jedynie po to by wypróbować magię, wówczas skuteczność i sprawdzalność uroku jest bardzo wysoka. Magia jest ogromną siłą, która towarzyszy człowiekowi i odpowiednio ukierunkowana może człowiekowi służyć i ochraniać go.

OCZEKIWANIA ZAMWIAJĄCYCH

 

W miłości stosowane są różne sztuczki, jak wdzięk, czy urok osobisty. Jeżeli zaś to nie zadziała, może okazać się, że trzeba sięgnąć do całkiem innych sposobów - do magii. Pozytywna energia którą emanują ludzie może uczynić życie szczęśliwszym, uporać się z problemami czy też wręcz powodować uzdrawianie chorób. Czary miłosne pozwalają na nowo rozniecić uczucia lub wzbudzić je w osobach, które chcemy w sobie rozkochać. Prawa, które rządzą w świecie materialnym, działają niezależnie od naszego umysłu, jednak to, co dotyczy energii ducha, musi zostać wprawione w ruch energią ducha. Magia przynależy do wyższych wymiarów wszechświata i pozwala kierować również sferą duchową. Jest częścią podstawowego budulca wszystkiego, co istnieje myśli. Dlatego też siłą myśli, a co za tym idzie siłą magii możemy sprawić, by działanie magii objawiło się w materialnym świecie. Ludzie, którzy nie wierzą w istnienie magii i jej realne działanie, nie zdołają sprawić, by magia zadziałała. Urok na miłość, jest to sposób wywołania miłości w danej osobie ku innej. Od początku swojego istnienia magia splatała się z ludzkimi emocjami, a przede wszystkim z miłością. Dlatego też ilość zaklęć, jakie stosowano aby przywabić lub odepchnąć kochanka, jest imponująca. Oczywiście do różnych sytuacji stosuje się różne zaklęcia, gdyż nie ma uniwersalnego zaklęcia na miłość. Do każdego przypadku musi być odpowiednio dobrane zaklęcie, by zadziałało. Dlatego też ważna jest wiedza z zakresu magii, by skutecznie rzucić miłosny urok. Dawniej stosowano magię wynikającą z wierzeń i tradycji ludowych. Dziś trudno jest wierzyć w działanie takich zaklęć, jednak nadal urzekają one swą prostotą i bezpośredniością skojarzeń. Wówczas wszystkie miłosne czary stosowano podczas pełni Księżyca, który przez swój związek z wieloma pogańskimi boginiami miłości jest patronem zakochanych. Dziś wiadomo, że wpływ Księżyca ma znaczenie, jednakże magię można stosować nie tylko podczas jego pełni. W różnych fazach Księżyca stosuje się różne typy zaklęć, gdyż właśnie Księżyc potrafi wzmocnić ich działanie.

Czary miłosne należy dokonywać w skupieniu i powadze, bardzo dbając o zachowanie tajemnicy. Jest to jeden z najtrudniejszych rodzajów czarów, gdyż wpływa on bezpośrednio na wolę drugiej osoby. Najprostsze czary polegają na przygotowaniu specjalnego prezentu lub poczęstunku, który należy podać wybranej osobie. Do takich rytuałów bardzo często kobiety posługują się własną krwią , którą podają partnerom podając ją do napojów lub porzywienia. , jest to bardzo silna czarna magia.Taki rodzaj magii był praktykowany na wsi. Gotowały kobiety i to one głównie rzucały miłosne uroki i mimo, że były one proste, to się również sprawdzały. Wiejskie znachorki serwowały także tajemnicze napoje z dodatkiem krwi z serdecznego palca, a przede wszystkim najważniejszego miłosnego zioła - lubczyku. Rzucający urok musiał także zakręcić supełek na kosmyku włosów osoby, którą zamierzał posiąść. Sznurki i supły odgrywały ważna rolę w magicznych przedsięwzięciach. Zawiązane służyły powstrzymaniu namiętności lub spleceniu swego losu z życiem wybranej osoby. Supłów na sukni lub bieliźnie strzec się musiały panny młode - przynosiły im one problemy ze skonsumowaniem związku.

OBRZĘDY

 

Większość miłosnych uroków nie przynosiła jednak skutku ponieważ osoby je rzucające nie dopełniały wszystkich warunków rytuału, nie stosowały właściwie dobranych zaklęć, a także nie spełniły najważniejszego warunku - nie wierzyły w moc magii, właśnie takie zwątpienie powodowało, że magia była nieskuteczna, bo nie była ona przywołana mocą woli. Obecnie ten warunek jest także decydujący. Osoba, która pragnie rzucenia miłosnego uroku nie może wątpić w jego działanie. Czasem moc miłosnych uroków może być osłabiona przez działanie innych sił magicznych. Takimi siłami mogą być zaklęcia ochronne, amulety i talizmany, a także wpływ złych mocy, które zawładnęły wolą danej osoby i przez to nie jest ona podatna na czary. Z chwilą rzucenia miłosnego uroku osoba, na którą go rzucono jest emocjonalnie czynna i uczuciowo otwarta na osobę, która ten urok rzuciła, lub zleciła jego rzucenie. Oznacza to, iż wówczas jest najlepszy okres na zawiązanie się uczucia i jeżeli ono powstanie, to będzie trwałe. Moc uroku z upływem czasu jednak słabnie i jeżeli osoba, która taki urok rzuciła, w odpowiednim czasie nie stworzy sytuacji, która zapoczątkuje uczucie, to urok taki powoli wygaśnie. Ważne jest także działanie magii ochronnej, która strzeże zakochanych przed innymi urokami, które mogą zniszczyć ich związek. Wbrew przypuszczeniom właśnie bardzo wiele uroków jest rzucanych na szczęśliwe i zakochane osoby. Bywa tak zwykle z powodu zawiści, lub chęci odbicia partnera. Jeżeli więc zakochane osoby nie znajdują się w mocy zaklęcia ochronnego są one podatne na uroki, co może spowodować rozpad związku. Czasem skuteczną ochroną bywają kwiaty z palmy wielkanocnej, jednakże działają one jedynie na bardzo proste - amatorsko rzucone uroki.

________________________________ Zrób nalewkę dla kochanka

Magiczna nalewka dla kochanka
To jest rytuał niespodzianka ,
ta nalewka dla kochanka na pozyskanie miłości .

Panowie wstęp wzbroniony ]:-|Czary stosują tylko Panie dla Panów, by pozyskać miłość

Każda Pani pragnie być kochana i usłyszeć słowo ...!
Dla Pan mam tutaj niespodziankę  nalewkę wiśniową, którą robiły nasze pra pra pra bacie dla naszych  pra pra pra dziadków i oczarowywały nią swoich kochanków. Nalewka z czarami działa do dziś sekret i tajniki sporządzenia tej nalewki przeslę dla zainteresowanych na pocztę.... wrozka.elleni@wp.pl.......................................


 Uzbieraj wiadro wiśni czerwonych (3kg)przy świetle księżyca .

Obtoknij  je w źródlanej wodzie lub rzece,60pestek goryczy pozostaw w galonie

a resztę z nich wyrzuć na śmieci .

Dojrzałe wiśnie czerwone, jak usta kobiece,

zasyp je dwoma mieszkami słodyczy 

(2kg-cukrui spirtu pół litra (pół litra spirytusu)

14 nocy spoglądaj na nie a szeptaj tam cicho owocom i zamieszaj tam czasem , by na dzień 14nabrały mocy .

i odcedź  to co zostało w galonie i przelej do szkła lub butelki a dodaj tam jeszcze

6 malin czerwone i delikatne nabrzmiałe , by chłopcy po skosztowaniu napoju na całe życie Cię zawsze kochali .

Do nalewki musisz jeszcze coś dodać ,

coś jeszcze tam wypowiedzieć,

tylko na pocztę moją napisz by te tajnki poznać .

wrozka.elleni@wp.pl  

__________________________________

 

Do tego rytuału potrzebne jest drewniane pudełeczko . 

O północy w pełnię księżyca, jdz nad staw lub strumyczek lub nad rzekę,

nazbieraj tam trzy  garści trawy i kwiatów ,które włożysz do drewnianego pudełeczka  a następnie znajdź tam zieloną żabę , złap ją i włóż do pudełka drewnianego przynieś do domu .

Napisz 3 życzenia na białej karteczce i włóż do pudełeczka gdzie siedzi żabka .

Przykryj żabkę i kartkę z życzeniami trawą i postaw to pudełko na balkonie lub parapecie okna zapal trzy czerwone świece. Usiądź wygodnie przed tym pudełkiem i mów do żaby by spełniła twoje 3 życzenia . Kiedy żaba Cię wysłucha wyskoczy z pudełka i pójdzie spełnić twoje życzenia , a jeżeli będzie tam siedziała i nie wyskoczy do rana znaczyć to będzie że twoja żaba  nie spełni szybko twoich życzeń , lub wcale ich nie spełni . Jeżeli żaba wskoczy do mieszkania twego znaczyć to będzie że nie masz szczęścia i jest na tobie klątwa rodzinna
 
     _____________________________________________


Zaklęcia miłosne dla Panów

_____________________________________________

Czary Mary gdzie ta moja Pani ...?
Nie ma w nocy , ni w połodnie
ani też o swicie .
Jakie moje życie smutne .
ach co to za ciężkie życie .
Chciałbym kochać być kochany
a tu nie ma mojej Pani .
Szukam w nocy szukam w dzień .
Szukam całe lata .
Choć tu wróżko szybko do mnie
życie moje zmień.

Dawniej  by zarzucić urok na kobietę panowie kradli jej garderobę nap... Chusteczki skarpetki i rajstopy ,rękawiczki szalik, najtrudniejsza ze wszystkich zdobyczy były figi , szminka lub inne kosmetyki nie znaczyło to że chłopak miał jej ta garderobę zdjąć i zabrać .

Mężczyźni uciekali się do podstępów.Kradli ją w szkole podczas gimnastyki, lub w internatach a często prosto ze sznurka na jej posesji, kiedy to wieszała swoją garderobę na swojej posesji w lub w domu. Podczas zdobycia takich przedmiotów następowało czarowanie i rzucanie uroku na taką dziewczynę by zakochała się do szaleństwa w kawalerze, który posiadał jej osobisty przedmiot.Czarownice i szeptuchy miały pełne ręce roboty przy takich zaklęciach, które zawsze podczas pełni księżyca zamawiały, do czasu zanim zapieje kur.Takim szczęśliwcom, jeśli się poszczęściło to jego wybranka stawała się bardzo szybko jego żoną gdyż była w nim zakochana po uszy i na wszystko się godziła, nawet na czar nieślubnego dziecka, co często się zdarzało młodym dziewczynom.

Przystało stare porzekadło „ Szaleju się najadła, zwariowała jak śliwka w kompot sama wpadła „Dziś Panowie nie mają takich trudności ze zdobyciem garderoby osobistej dziewczyny, ponieważ życie zmieniło się a młodzież pod innym kontem podchodzi do tego życia.

Zdjęcie uroku miłosnego

 

Pewna dziewczyna rzuciła urok miłosny na chłopaka, który jej przypadł do gustu, była w nim zakochana jeszcze w szkole podstawowej, owego czasu byli bardzo młodzi jej uczucie do chłopaka z roku na rok było silniejsze.

Dziewczyna miała wtedy16 lat a chłopak 18 . Udała się do szeptuchy na wsi i prosiła ją o urok miłości na chłopaka, do rytuałów potrzebne były włosy chłopca i skrawki materiału oraz kilka innych rzeczy tak jak ślady z piasku chłopaka i krew z serdecznego palca oraz inne rzeczy.Tak oczarowany chłopak po kilku dniach spotkał się z dziewczyną i oświadczył że ją kocha, zawiązali ze sobą związek, spotykali się jakiś czas dość często a uczucie kwitło jak pączek róży .Dziewczyna miała satysfakcję że ma to na co czekała tyle lat , Wszyscy byli zaskoczeni dlaczego nagle taka zmiana, dziwili się skąd taka zmiana że chłopak zakochał się w niej , przecież miał inną dziewczynę, miał się z nią żenić a tu nagle zostawił ją i połączył się z inną , której nigdy nie kochał. Wszystko było piękne, a miłość szalona i gorąca, jednak inna rozpaczała po utracie chłopca i też go kochała, i starała się go odzyskać. Na nic były prośby starania by do niej wrócił, on się zaparł i chodził do drugiej dziewczyny. Minęło kilka miesięcy młoda szczęśliwa para miała stanąć na ślubnym kobiercu. Na dzień przed ślubem matka błogosławiąc chłopaka znając jego poprzednią dziewczynę wiedząc, że tamta nadal go kocha i rozpacza po nim, matka w obawie przed nieszczęściami nowo zawartego związku przemyła mu oczy gałgankiem nawilżonym swoją uryną. W nocy chłopak miał koszmary sene , śniło mu się że stoji na ślubnym kobiercu a ksiądz daje im ślub , dziewczyna była w długim białym welonie , założył jej obrączkę na palcu i kiedy podniósł welon by ja pocałować ujrzał twarz swojej pierwszej dziewczyny która była zalana łzami . Wybudził się ze snu, był cały spocony miał bardzo wysoką gorączkę, wymiotował wezwano pogotowie, zabrano chłopaka do szpitala, tam stwierdzono zapalenie opon mózgowych.Termin ślubu przełożono na inny czas, za miesiąc mieli znów się pobrać, ale do ślubu nie doszło, bo chłopakowi matka przemyła oczy z uroków, które narzuciła mu druga dziewczyna. Zrozumiał wtedy, jaki błąd popełnia i że nie kocha przyszłej żony, która w podstępny sposób by go zwabić narobiła mu czarów. Chłopak powrócił do zdrowia i świadomości tej, że jego serce przepełnione jest miłością do tej, którą kochał przez tyle lat do tej dziewczyny, z którą chodził wiele lat, więc powrócił do niej i pobrali się za dwa miesiące i żyją do dziś szczęśliwie.Bardzo często przy zdejmowaniu klątw i uroków ogromna rolę odgrywają nasze matki które przemywają dzieciom oczy swoją uryną i urok natychmiast traci swoją moc .

Zaklęcie 

BY MĘŻCZYZNA NAS NIE ZDRADZAŁ.


Stare sposoby babuni jak zaczarować faceta

by nie zdradzał a trzymał się nas i był wierny .

Dawniej bacie cerowały skarpetki swoim Panom wplatając do nici swoje włosy . Dziś już skarpet mężczyznom nikt nie ceruje tylko nowe się kupuje a stare wyrzuca do śmietnika Jednak by zaczarować swego partnera by tylko do nas chodził a do innej nie i aby nas nie zdradzał , a wracał do domu musimy nasze włosy zacerować mu w nowe skarpetki i dać mu je w prezencie .Nie wolno zdradzać nikomu o tym że się to zaczarowało w skarpetkach , bo inaczej czar nie będzie działał .  Życzę miłego czarowania .
Czarodziejka żabka kliknij na nią


Niech się tak stanie ...!

Zapukaj do czarnego kota...!


oceń
27
5

Licznik odwiedzin:  243 567  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Czarownica z łysej góry To Jest blog dla wszystkich Na blogu znajdziesz wszystko to co związane jest z czarami mają wróżbami zaklęciami zapraszam serdecznie i Pozdrawiam wirtualne czarownice.