Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 214 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Miotła CzarownicyMiotła Czarownicy


 

Klątwą śmierci jest wykonanie rytuałów polegających na sprowadzeniu na osobę ciężkiej choroby lub wydarzenia powodującego śmierć. Mogą być to rytuały Voodoo, lub inne rytuały z użyciem przedmiotów osoby np. Zdjęcie osoby,paznokcie,włosy skrawki materiału lub pismo tej osoby. Klątwy tego rodzaju są bardzo groźne czyniące wiele spustoszenia w naszym życiu które to prowadzą do śmierci.Często sporządzano miotły do zamiatania z gałązek brzozy, które miały służyć czarownicy do czynienia dobra lub zła.Co do miotły czarownicy, nie koniecznie musimy mieć całą miotłę by uczynić zło komuś. Możemy sporządzić mini miotłę własnoręcznie która będzie przedstawiała osobę, srogą karą było przeciwstawić się prawdziwej czarownicy, gdyż taka miotełka posiadła  swoją silną moc.

Dlaczego ludzie w legendach przedstawiają czarownicę na miotle, skąd to się tak naprawę wzięło?

Dawniej czarownice latały na miotłach a w przenośni oznaczało to podrzuconą miotłę na kogoś postawioną na progu domu lub pod oborą , co sprowadzało wielkie niszczejcie a nawet śmierć na taką rodzinę , lub osobę i na ich dobytek) („ Wszystko co posiadasz umrze śmiercią tak jak ta miotła, która kiedyś żyła”) Dziś możemy to uczynić w postaci małej miotełki którą sami sporządzimy wkładając w nią swoją moc i życzenie śmierci komuś oczywiście znając taką osobę , lub posiadając jej dane osobowe. Możemy również wysłać poczta na adres osoby której życzymy klątwy śmierci.

Postawiona miotła na progu oznacza śmierć ciężkie choroby i klęskę urodzaju. W większości z nas miotła oprócz narzędzia do sprzątania, kojarzy się z narzędziem czarownicy, jednak nie zawsze tak było. Dawne tradycje radziły stawiać miotłę odwrotnie tuż za drzwiami, aby do domu nie dostawały się niekorzystne energie, niechciani goście.Już od zarania dziejów ludzie wiedzieli do czego służyła miotła dla czarownicy.
 

Aby zdjąć taką klątwę z miotłą, trzeba ja odczarować. Bierzemy miotłę która podrzucono na naszej posesji i wkładamy do dużej donicy, lub wiadra z ziemia z cmentarza z grobu , wkładamy ja głęboko na dno donicy i zasypujemy ziemią z cmentarza podlewając wodą z domieszka wody święconej,miotła musi ponownie zakwitnąć i wypuścić listki. Kiedy wypuści listki możemy używać takiej miotły do prac porządkowych, gdyż będzie ona już oczyszczona od klątw śmierci i innych negatywnych energii.

Moja mechaniczna miotłaTaka miotła to skarb


Ja jednak posiadam  swoje miotły które wyśłę komuś w prezencie,
bo sobie na to zasłużyły,lub okadzę tych osób imiona, by ich energia do nich powróciła.
Powiem krótko na tobie nieboże co w du.... nie włożę!

 
Ps. Prywatnie do kogoś komu tą miotłą się po grzbiecie należy , a którą wyślę Ci pocztą, to odechce Ci się praw autorskich miotło jedna!

 
powrot na stronę wrózki

oceń
3
2

Straszna klątwa czarownicy

 

Straszna klątwa czarownicy.

 


 

Pewna kobieta chciała zarobić na czarownicy dużo pieniędzy, długo nad tym myślała i myślała, az wymyśliła głupią rzecz. Posądziła czarownice o kradzież. Rozłościła się czarownica 40 dni paliła świece zamawiała rytuały śmierci i rzucała klątwy na całą rodzinę tej która była taka pazerna. Wyrocznia czarownicy brzmi tak; W ciągu 3 lat zmogą Cię choroby nowotworowe. Usuną Ci cześć ciała które będzie miało dla Ciebie wielkie znaczenie a bez tego organu niczym będziesz. Ukochany mężczyzna Cię opuści na zawsze, tak jak wszyscy znajomi i przyjaciele,twoje oczy zasłoni bielmem szatan, a ręce nie będą miały władzy. W twoim mózgu zalęgnie się robak który Cię po woli zeżre. Wobec prawa przyczyny i skutków zaklinam wszystkie moce niech tak się stanie powiedziała czarownica i posypała ziemia z cmentarza z grobu na twoje imie i nazawisko by klatwa miała większą moc.Klątwa jest rzeczywista nie ma od niej odwrotu i ucieczki. Znasz się na magii, ale skoro nie wierzysz w te słowa, magia dla ciebie jest obca, siły światła niech Cię opuszczą a ciemności piekieł niech Cię pochłoną. Po trzykroć niech się tak stanie .(E)

..


 


oceń
6
5

Licznik odwiedzin:  243 539  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Czarownica z łysej góry To Jest blog dla wszystkich Na blogu znajdziesz wszystko to co związane jest z czarami mają wróżbami zaklęciami zapraszam serdecznie i Pozdrawiam wirtualne czarownice.