Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 214 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Po co chodzimy do szeptnek i wróżek

 

 

 

Po co chodzimy do szeptnek i wróżek

 

 

 tel.85 7440002

kom.600114369 

 

 

 

Czytaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Podlasiu jest wiele regionów gdzie mieszkają kobiety które zajmują się czarami zamawianiem od klątw i uroków , chorób zwierząt oraz wykonują wiele innych rytuałów i magii.

Mają to nabyte we krwi po swoich przodkach i przekazach rodzinnych .

Odwiedzają nas w tym celu ludzie i proszą o pomoc. Jednym pomagamy i ludzie tu przyjeżdżając nawet z dalekich zakątków polski i zagranicy są szczęśliwi że tak się dzieje że jest ktoś kto im może pomóc w ich kłopotach zdrowotnych , uczuciowych , finansowych lub innych  zagadnieniach i sprawach odnośnie ich dobytku .

Są też u nas szeptuchy czarownice które szkodzą na życzenie, odprawiając złe rytuały i czarną maję voodoo . O tym głośno się nie mówi jest to temat tabu , jednak miedzy sobą  w każdej wsi nawet dziecko wie gdzie mieszka dobra szeptucha czy zła i kto komu pomaga a kto komu szkodzi , czasem zdarza się ze zajmują się tym również  mężczyźni , nikomu to nie przeszkadza .

Za zwyczaj ksiądz tylko na ambonie krzyczy na takich ludzi którzy odprawiają te starosłowiańskie obrzędy. Znamy się na magii i czarach od  wielu pokoleń .

Do czarów magii i różnych rytuałów wykorzystujemy 4 żywioły - ziemi, wody,ognia,  powietrza . Korzystamy ze świętych relikwii, takich przedmiotów jak zioła , owoce, jajka a czasem wykorzystujemy do tego zwierzęta i ludzi. Dla nas to wszystko jedno co do czego i kiedy wykorzystamy , ważne jest to aby nasza magia działała. Jedni w nasze czary i rytuały wierzą a inni patrzą na to z przymrużeniem oka mówiąc że to są zabobony , a my jesteśmy nawiedzone . Jednak kiedy przychodzi czas że muszą skorzystać z naszych usług pukają do naszych drzwi prosząc o pomoc . Nikomu nie odmawiamy , chyba że uznamy że tej czy innej osobie nie możemy pomóc , wtedy taka osoba nie otrzyma u nas pomocy, chyba że pójdzie do innej szeptuchy, czy zaklinaczki, wróżki, wybór należy do tych którzy nas odwiedzić chcą . Ja zajmuję się przepowiedniami z kart Tarota oraz kartami klasycznymi. Mam bogaty wachlarz swoich usług. Zajmuję się bioenergoterapią , wróżbami z wahadełkiem różdżką, odnajduje zaginione osoby oraz , interpretuję sny . Zajmuję się także medium , pismem magnetycznym , obcuje ze światem zmarłych na życzenie klienta zdejmuje klątwy uroki i czary oraz jeżdżę na wieś zamawiać zwierzęta .Urodziłam się tu na Podlasiu w Białymstoku i spędziłam cześć mojego życia. Wiele tajników wróżb i magii nauczyłam się też od romów

W trakcie czytania mojej strony , dowiecie się więcej o mnie .

Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych wpisów o magii czarach zaklęciach i wróżbach , a także innych związanych z czarami interesujących opowiadań . Jeżeli uznacie że strona jest ciekawa i będziecie mieli wiele ciekawych pytań , wejdziecie na mój mini czat , możecie tam napisać kilka słów do mnie , o ile będę wolna w tej chwili odpiszę wam na wasze zagadnienia. Możecie też do mnie wysłać list na moją pocztę lub przyjść do mnie osobiście , bądź odwiedzić mnie  w Białymstoku.

Życzę miłej lektóry.

(E)

 

 

 

 


GRY


Czy każdy może wróżyć ?

 

Wróżenie z kart może być zabawą , relaksem, może sprzyjać naszej refleksji nad własnym życiem. Nie należy kart traktować jako własnej wyroczni, ani bać się przyszłych wydarzeń.

Warto jednak wziąć pod uwagę uwagi, rady, przestrogi, upomnienia oraz szanse , które jednak karty nam odkryją i zastanowić się , jak owe informacje maja się do naszego życia. Warto z niektórych sugestii skorzystać aby nie popełnić błędu , o tym musimy zadecydować sami . Czasem karty mogą nas ostrzec przed pułapka losu, czasem dzięki nim uda się nam uniknąć ryzyka i być szczęśliwym gdy los się uśmiecha do człowieka .Nie koniecznie musimy iść do wróżki by się o tym przekonać.

Można tez samodzielnie nauczyć wróżby z kart. Wymaga to jednak siły zaparcia i chęci wiary we własne możliwości, pewnego talentu , oraz wyostrzonej intuicji, czy mamy talent wróżbiarski czy nie – to trzeba sprawdzić w praktyce, intuicją każdy z nas jest obdarzony mniej lub więcej, a wyostrzenie jej to trzeba czasu i cierpliwości i treningu. Podobno człowiek rodzi się ze zdolnościami prognozowania bardziej,lub mniej . Niektórzy posiadają takie zdolności lecz mają je uśpione.

Inni otrzymali je po przodkach w genach .

 Historia Kart KlasycznychKilka kart z zycia kilka pytanWchodząc do gabinetu wróżki zazwyczaj zadajemy
najważniejsze pytania odnośnie naszej wróżby. 

 Po czym poznać prawdziwą wróżkę ?

 

Prawdziwa wróżka i dobra wróżka , powinna wiedzieć to: kiedy układa karty w rozkładzie z pytaniem co było - co się wydarzyło? Powinna widzieć to co się wydarzyło i to co się stało. Powinna poinformować swoją klientkę o tym co się wydarzyło w jej życiu . Po tym poznamy prawdziwa wróżkę .

Przychodząc do wróżki  do wróżki zadajemy pytanie :

To co będzie ?

Jest to pytanie odnoszące się do odpowiedniego tematu , nap... uczucia, finanse, dom, rodzina, oraz inne sprawy finansowe zdrowotne, kariera zawodowa , wiele pytań mamy kiedy zdecydujemy się na udzielenie nam pomocy w naszym zagadnieniu. Prawdziwa wróżka i dobra wróżka , powinna wiedzieć to: kiedy rozkłada  karty, w rozkładzie z pytaniem - To co będzie co się wydarzy ?


Kolejnym pytaniem jest pytanie "dla serca" W tym pytaniu mieści się wiele pytań i odpowiedzi. Ktoś chce dowiedzieć się o sprawach uczuciowych,co go czeka, kogo pozna, lub z kim się rozstanie, lub czy dalszy związek  potrwa i jak długo? Czasem zadajecie  pytania, jak długo będę czekać na moją druga połówkę i czy w ogóle pojawi się taka osoba w waszym życiu ?

 Układ dla serca odpowiada wróżbie i odpowiedzi na pytania o uczuciach i okolicznościach poznania partnera, przyjaciela, mówi o związkach które mogą  się narodzić, lub o zawarciu małżeństwa, Mówi o czasie spotkania lub poznania partnera. 

Ten układ „ To czego się nie spodziewam” udziela informacji o tym co się wydarzy w najbliższym czasie, opowiada o tym ze w najbliższym czasie, może się wydarzyć coś złego, lub dobrego. Układ ten może być dla nas  przestrogą przed podejściem decyzji ostatecznych. Mów również o spotkaniach telefonach i ważnych  informacjach które wydarzą się a my tego się nie spodziewamy. W naszym życiu może wydarzyć się wiele szczegółów o których karty nas powiadamiają . Należy zastosować się do tego lub nie .

 

 

O czym myślę? w tym układzie karty nam odpowiadają na nasze ważne pytania i sekrety o których myślimy nie zdradzając nam o czym myslimy.


W układach kart „Kocha nie kocha” Pytania zawarte w tym układzie dotyczą uczuć partnerskich jak też związków . Karty  podpowiadają nam na te pytania.

W tym układzie  nic juz nie trzeba tłumaczyc, gdyz pytanie samo za siebie mówi o co pytacie i co chcecie wiedzieć .

 

.


oceń
3
1

Czarowniece z lysej gory 

Dawniej stare porzekadła przestrzegały przed cygankami i czarownicami

„Nie wchodź w drogę czarownicy”

bo się zemści na tobie i rzuci na ciebie klątwę .

 

 

 

 

 

Przepowiednie przyszłosci

 

 


Czarownice z łysej góry

 

http://wrozka-elleni.bloog.plZanim zostaniesz Czarownica zastanów się co Cię czeka , zastanów się czy się do tego nadajesz , czy przypadkiem nie wydaje Ci się że możesz nią być ? być może kiedyś przyjdziesz tu do mnie i zapytasz mnie dlaczego w twoim życiu nie masz szczęścia i że wszystko w Twoim życiu się rozpadło .Zanim zajmiesz się tym, na codzień musisz wiedzieć że ze od  tego nie ma już odwołania i żadnego odwrotu do normalnego życia .

Twoje życie spędzisz w mroku i samotności z dala od normalnego życia z piętnem na czole że jesteś czarownicą z religią na bakier zawsze wyklęta i przeklęta.

A CI CO SIĘ PODSZYWAJĄ ZA MAGÓW I CZAROWNICE

NIE ZAZNAJA NIGDY SPOKOJU DUCHA.

Z MAGICZNĄ PRZYSIĘGĄ NA USTACH  DO KONCA SWOICH DNI.
KTÓRĄ ZNAJĄ TYLKO CZAROWNICE Z POKOLEŃ
NA POKOLENIE LUB Z PRZEKAZÓW ŚWIAT MAGI I CZARÓW TO NIE ZABAWA 
TO WIELE WYRZECZEŃ  I POŚWIĘCEŃ .


Taka jest rzeczywista prawda

Co tworzy czarownicę

Czasem grzebiąc przez sieć natrafiam na spory i dyskusje dotyczące tematu „czy czarownicą człowiek się rodzi, czy też może nią zostać?”. Jedni twierdzą, że moc ma się wrodzoną, że na duszy tkwi wtedy znak Bogów Czarownic i że albo się jest Z Tej Krwi, albo nie.

Inni odpowiadają, że nie ma czegoś takiego jak wrodzona moc i przeznaczenie od urodzenia, że dar można w sobie wyćwiczyć (podobnie jak mięśnie) i że Bogowie są dostępni dla wszystkich.

Kto ma rację?

Właściwie jedni i drudzy.

Rzeczywiście, to nie jest tak, że pochodzenie determinuje wszystko.

To tak jak z genami - można albo wykorzystać dary otrzymane na początku,

albo je zaprzepaścić.

Ale z drugiej strony nie każdy jest/może zostać czarownicą.

Jest wielu takich, których fascynuje czarownictwo, którzy pragną być czarownicami i dążą do tego, przypinając sobie szumne etykietki ale… kiedy spojrzeć z boku, czarownicami nie są.

A to dlatego, że nie są odpowiednimi osobami, i bardzo możliwe, że nigdy nie będą.

Oprócz rzeczy wrodzonych i własnych decyzji istnieje bowiem trzeci czynnik.

Trwający całe życie wpływ świata na daną osobę.

Bez pewnych elementów w sobie, elementów, które dostaje się dzięki odpowiednim doświadczeniom, ani rusz.

Aby zostać czarownicą, trzeba zostać odpowiednio oszlifowanym przez świat.

Za szlify te płaci się łzami, krwią, potem i cierpieniem.

Bo aby się nauczyć, trzeba być gotowym cierpieć.

Nie ma wiedzy o sobie bez spojrzenia w krzywe lustro zycia.

A tym lustrem jest świat oraz inni ludzie którzy nas otaczają .

 

czarownice_czarownice@wp.pl

 To miejsce czeka na Was 1+12= 13

 

TU ZA TYM STOŁEM CZEKAM NA CIEBIE 

 
Żeby zostać prawdziwą dorosłą czarownicą trzeba

przestudiować całą Księgę Czarów.


 

Nie czekaj na nic , podoba się mój magiczny blog ?

Więc  bądz tak miłym gościem , zabierz głos na forum bloga .

Wpisz się do księgi czarownic i głosuj na bloga , za miłe wpisy czeka podziękowanie

 


 

 

powrot na stronę wrózki

 


.


oceń
10
1

Licznik odwiedzin:  243 530  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Czarownica z łysej góry To Jest blog dla wszystkich Na blogu znajdziesz wszystko to co związane jest z czarami mają wróżbami zaklęciami zapraszam serdecznie i Pozdrawiam wirtualne czarownice.